تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت:

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در سایت ما بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر محصولات در بازار را دارا می باشد. اگر پس از خرید متوجه شدید محصولی مشابه با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارائه می شود می توانید درخواست استفاده از تضمین بهترین محصول را ارسال نمایید و پس از بررسی و تایید کارشناسان ما ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت نمایید . هدف ما جلب رضایت شما و همکاری مستمر و بلند مدت می باشد و هیچگاه عوامل مالی نمی تواند مانع این هدف باشد.


نحوه ارسال درخواست :

مدارک اشاره شده در ذیل را به ایمیل Info@apadena.ir ارسال نمایید .

1. ایمیل و فاکتور خرید محصول ما که دارای کد رهگیری می باشد .

2. اطلاعات محصول خریداری شده از سایت های دیگر شامل نمونه محصول و پیش فاکتور یا مستنداتی که قیمت را مشخص نماید.  

3. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافیست آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.  سایت مذکور بایستی نشانه نماد الکترونیک را داشته باشد .


زمان ارسال درخواست :

درخواست خود را هر زمان مایل بودید بفرستید، هیچ نگران مدت زمان خرید و بررسی خود نباشید از زمان خرید، شما به مدت یک  ماه فرصت دارید محصول را بررسی و با محصولات مشابه مقایسه کنید و اگر احساس کردید خرید بهتری می توانستید داشته باشید درخواست رسیدگی بهترین محصول را ارسال نمایید.


پاسخگویی :

در صورت ارسال ایمیل و گذشت هفت روز کاری از زمان درخواست تان و عدم دریافت پاسخ حتما با شماره تلفن 02171346 تماس بگیرید.


درخواست دوستانه :

هدف از قرار دادن تضمین کیفیت و قیمت ترویج فرهنگ مشتری مداری و کسب رضایت مشتری می باشد ،لطفا با نگاه برد برد به این رویکرد نگاه کنید و کمک نمایید تا به اهداف متعالی خودمان برسیم .