!با این راهکارها، گوشی خود را با سرعت نور، شارژ کنید

نویسنده expert 2017/07/16 0 نظر اخبار فناوری,

 

 تقریبا برای همه ی کاربران، بارها اتفاق افتاده که موقع خارج شدن از خانه، زمانی که خیلی دیرشان هم شده است، متوجه می شوند که شارژ گوشی شان رو به اتمام است. به اندازه ای که اصلا برای یک روز و یا حتی چند ساعت کافی نیست. برای این که بتوانید با سرعت نور، گوشی خود را شارژ کنید، راهکار هایی وجود دارد که می تواند برایتان کاربردی و جالب باشد.  

 در ادامه، چند راهکار ساده را برای شما می آوریم که به شما کمک می کند در کم ترین زمان ممکن، تلفن همراهتان را شارژ کنید:

۱- داشتن یک شارژر مناسب

 استفاده کردن از یک شارژر مناسب که با گوشی سازگار باشد، بسیار مهم است. سعی کنید از پورت USB 3 به جای USB 2.0  استفاده کنید، چونUSB 3  میزان برق بیش تری را از خود عبور می دهد، (حدود ۴٫۵ وات) و باعث می شود، گوشی سریع تر شارژ شود. علاوه بر این، هیچ وقت از شارژ بدون سیم و یا همان وایرلس استفاده نکنید. چون کارایی شارژ وایرلس به اندازه شارژر کابلی نیست. البته خود انتقال از طریق وایرلس نیز انرژی مصرف می کند.

۲- گوشی را در حالت پرواز قرار دهید.

 قرار دادن گوشی در حالت پرواز، باعث می شود که گوشی در زمان شارژ، کم کارتر باشد و در نتیجه، زودتر شارژ شود. چرا که تمام امواج رادیویی به علاوه گزینه های وای فای و بلوتوث، کاملا خاموش و غیرفعال می شوند. سخت افزار گوشی نیز کم تر فعالیت می کند و در نتیجه گوشی زودتر شارژ می شود. جدا از این در مواقعی که احتیاجی به گوشی ندارید، آن را خاموش کنید تا سریع تر شارژ بشود.

۳آیکون های غیر ضروری را غیر فعال کنید.

 حتما در هنگام شارژ کردن ویژگی هایی مانند بلوتوث، وای فای، جی پی اس و یا ان اف سی را غیر فعال کنید و تمام برنامه های در حال اجرا را ببندید.

۴- صفحه نمایش گوشی را خاموش کنید.

 موقع شارژ کردن، سعی کنید صفحه ی نمایش گوشی، خاموش بماند. چون صفحه ی نمایش، بیش ترین سطح انرژی را مصرف می کند. اگر از گوشی هوشمندی استفاده می کنید که صفحه ی نمایش آن بزرگ است، این میزان مصرف انرژی، قطعا بیش تر می شود.

درج نظر