آخرین گجت آمازون برای گوش دادن به موسیقی

نویسنده apadenawebmaster 1394/04/08 0 نظر اخبار فناوری,
از آخرین باری که به موسیقی موردعلاقه‌تان گوش‌داده‌ایدچقدرمی‌گذرد؟ خیلی از اوقات آهنگ‌هایی را که دوست دارید پیدا نمی‌کنید یا زمان لازم برای یافتنشان را ندارید. در اینجا یک اسپیکر هوشمند به نام اکو را به شما معرفی می‌کنیم.

همانند زمانیکه به یک دیجی، آهنگ موردعلاقه‌تان را سفارش می دهید آهنگی را که دوست دارید به اکو اعلام کنید. این اسپیکر هوشمند صدای شمارا دریافت کرده و بااتصال به اینترنت آهنگ دلخواهتان را پخش می‌کند.

این دستگاه تنها یک پخش‌کننده موسیقی یا یک دیجی هوشمند نیست بلکه شرکت آمازون از زمان تولید آن در سال گذشته تا به امروز قابلیت‌های قابل‌ملاحظه دیگری را نیز به آن افزوده است.

به گونه ایی که با خرید آن می‌توانید وضعیت آب‌وهوا، درجه حرارت ،ساعت ، تاریخ‌ها و بسیاری از سوالات موردنیاز خود را از آن بپرسید، برای انتقال اینترنتی وجوه از آن استفاده کنید و یا خرید اینترنتی انجام دهید.چراغ منزلتان را خاموش‌کنید و با دستور دادن به اکو کنترل بسیاری از وسایل را بی‌هیچ زحمتی در دست بگیرید.برای استفاده از اکو ابتدا بایدآنرا  ابتدابه سیستم وای فای متصل کنید سپس با صدا می توانید آنرا کنترل کنید .بلافاصله بعد از شنیدن صدای شما دستور را اجرا خواهد کرد .

قیمت این دستگاه تنها 180 دلار است. شما می توانید این اسپیکر هوشمند را از سایت آمازون خریداری کنید.

درج نظر